Predstavujeme náš tím do cyklistickej sezóny 2023

Zatiaľ čo minulý víkend mladší zverenci klubu ešte jazdili v Podhájskej na
jarnom sústredení, starší zverenci zahájili tohtoročnú sezónu na prvých cestných
pretekoch v Českom Hlohovci na tradičnom “otvíraku” cyklosezóny.

Zimná príprava bola kvalitná s niekoľkými sústredeniami na bežkách (Štrbské
pleso a Skalka) a objemovými cyklistickými sústredeniami v Chorvátsku a Podhájskej
preto očakávame opätovné zlepšenia výsledkov a výkonov. Ciele na sezónu sú
vysoké čo je pozitívne vzhľadom na to že to udržuje vysokú motiváciu v tréningoch
a potom aj na samotných pretekoch.

Do sezóny 2023 vstupujeme v mládežníckych kategóriách so zostavou 30-tich
pretekárov od mladších žiakov po Juniorov. Máme niekoľko nových členov ale sme
sa aj rozlúčili s našimi minuloročnými juniormi ktorí už v kategórii U23 prestúpili do
kontinentálnych tímov.

Timotej Laktiš a Robert Porubský posilnili kontinentálny tím v horskej cyklistike
PROefekt Accros CST Team a David Maňkovský poslinil kontinentálny tím v cestnej
cyklistike RRK Group – Pierre baguette – benzinol. Tieto prestupy sú povzbudzujúce
tak ako pre našich mladších zverencov ale aj trénerov.

To že chalani našli uplatnenie v Elitných tímoch hovorí o dobrej tréningovej
práci v klube a je ďalšou motiváciu pre mladých zverencov na sebe pracovať.
Chlapcom prajeme veľa úspechov.

V septembri 2022 na jesennom sústredení v Západných Tatrách sme našich
zverencov vyspovedali, ciele na sezónu 2023 a predstavenie nášho súťažného tímu
pre rok 2023 si môžete pozrieť v ich profiloch.

Cyklovečierok 2023

Druhý januárový víkend sme sa po covid-prestávke stretli na treťom ročníku cyklovečierku ŠK Topoľčianky 2023. Stretlo sa nás viac než 150 – okrem našich zverencov, aj všetci tí, ktorým vďačíme za podporu našich aktivít – rodičia, naši sponzori a dobrovoľníci. Programom nás sprevádzali Daniel Košík, DJ Pavol Ďuran a ACT 4 Slovakia.

Za činnosť v roku 2022 sme odmenili našich najlepších zverencov:

 • Dušan Lukáč – naj-cyklista (Detská Tour Petra Sagana)
 • Hugo Kliment – prekvapenie sezóny
 • Richard Tkač – skokan roka (chlapci)
 • Barbora Hegedúšová – skokan roka (dievčatá)
 • Eliška Königová a Jakub Stano za vzornú tréningovú činnosť

Klubové majstrovské dresy si prevzali:

 • Richard Tkač – MSR v MTB XCC (mini)
 • Šimon Tkáč – MSR v MTB XCC (mladší žiak)
 • Martin Stano – MSR hromadné preteky CC (starší žiak)
 • Michal Minár – MSR XCO, XCC a XCM (junior)
 • Milan Husenica – MSR XCO, XCC a CX (starší žiak)

Cenu za Naj tímový výkon získali starší žiaci Timotej Michalík, Oliver Ferner, Milan Husenica a Martin Stano za spoluprácu a zisk titulu Majstra SR na ceste 2022 v Bánovciach nad Bebravou.

Naj Cyklistkou Klubu 2022 sa stala Hana Ferejová a naj Cyklistom Klubu 2022 sa stal Milan Husenica.

Prezrite si galériu

Ďakujeme za podporu v roku 2022!

Reportáž: ŠKODA MTB cyklomaratón Topoľčianky 2022 – nestratiť sa v ťažkej konkurencii

Maratóny, ktorých 1. ročníky som absolvoval a ktoré sú v miestach, ktoré bežne jazdím, považujem za svoje srdcovky. A Topoľčianky, vzdialené 6 km od svokrovcov, spĺňajú obe podmienky.

Napriek tomu sa staviam na ich štart po 5-ročnej pauze. Jeden ročník kolidoval s dovolenkou, ďalší zrušený kvôli búrke, iný pre pandémiu a pred rokom už prihlásený na dlhú, no plány nabúrali horúčky mladšieho syna, tak sa výprava na preteky nekonala.

Bude blato?

Odhadol som sa výsledkovo niekde okolo polovice, nech nezavadziam elite vpredu.

Tento rok, vďaka strašidelnej búrke s celonočným lejakom doma v Bratislave noc pred pretekmi, neveštil v 130 km vzdialených Topoľčiankach suchú trať. No po zhliadnutí úhrnu zrážok na mieste podujatia sa zdalo, že Topoľčianky sú v inom vesmíre. Len pár kvapiek noc pred pretekmi. Tak sme s famílou a susedom z paneláka, ktorý do poslednej chvíle váhal, či ísť, nasadli do auta a rýchly presun na štart. Tam som nechal suseda, zobral číslo, s famíliou presun do „depa” k svokrovcom, rýchly príjem kalórií v podobe výbornej banánovo-tvarohovej chladenej torty od svokry a „brdkova” krátka zahrievačka na štart.

Príchod 15 minút vopred na strednú 46 km trať stačil na radenie sa, kde som len chcel, keďže tesne pred nami odštartovala kategória elektrobikov. Odhadol som sa výsledkovo niekde okolo polovice, nech nezavadziam elite vpredu. Pred štartom rešpekt voči požehnaniu kňaza, nech nás obchádza na trati všetko zlé. A že to sú iné preteky, ako moja posledná účasť 5 rokov dozadu, načrtlo upozornenie moderátora, nech sa púšťame na dlhých, niekoľkokilometrových singloch, ktorých je vraj dosť. Čo to, hovorím si, ja som asi fakt niekde inde, lebo aj počasie parádne, o jedenástej už celkom výpek, aj trať v pamäti iná, ako je prezentované dnes.

Odštartované

Toto boli po dlhom čase preteky, kde som ani na chvíľku nestratil nikoho z dohľadu.

Roj 210 „sršňov” vhupol po štarte na asfaltku a tých 420 kolies spraví ten správny nakopávací bzukot, ktorý hneď od úvodu hecuje byť hlučnejší, t.j. rýchlejší ako sršne okolo mňa. Následne vhup na zaprášené single, znova asfalt okolo koní (ej, ale som si nadával, prečo som umiestnil telefón-foťák do podsedlovky) a šup na horskú prémiu na Hrušov. No cca 2 km výšľap vymletou zvážnicou mal len jednu použiteľnú stopu a na nej zápcha ako v BA okolo piatej na prístavnom moste. Len kde-tu som skúsil vymláteným „bypassom” naraz trhnúť 2-3 kusy a ďalej do zápchy, ktorá logicky nedovolila ísť svoje tempo. Na vrchole rovných 10 km, a presun cez hory a lúky s dokonalo fotogenickými výhľadmi na okolité pohoria. A na tomto úseku aj 1. občerstvovačka, tuším na 17. km.

Stojka

Po dlhom zjazde a prechodom asfaltovým úsekom k výšľapu dňa na „tacháči” sľubných 19,4 km za prvú hodinu, vravím si, udrž to a dobre skončíš. Nasledoval dlhý výšľap k Jedľovým Kostoľanom, a na jeho konci vhup do lesa a v ňom, presne v polovici pretekov, náznak halucinácie. Stena ako na mojej domácej Kobyle, odhadom asi 500 m s pocitovým sklonom 20 %, koreňmi a kameňmi a na vrchole na zemi nasprejovaný smajlík, ako povzbudenie do ďalších bojov.

Značenie

Keď som pri spreji, tak krátke intermezzo k značeniu. To podobne, ako celá organizácia pretekov, nemohli byť lepšie. Ešte aj vo výšľapoch označená každá skalka, na A4-kách po stromoch upozornenie na nebezpečné miesta, stovky fáboriek a desiatky nadšených regulovčíkov, to na každej odbočke. K tomu nápaditý, nazvem to vak s číslom a darčekom. Dobre to robíte, borci, za pár rokov ste sa prepracovali z lokálnych pretekov na TOPku, no to máte ľahké, keď ste z TOPoľčianok.

Ideme ku Krížu

Po pre mňa nečakanej stojke trochu zjazdu a opätovný výšľap k 2. občerstvovačke, nech sa vládze výstup lúkou ku krížu nad Jedľovými Kostoľanmi. Ten časť spolubojovníkov tlačila, ja som sa nevzdal. Po zjazde nás „vcucli” traily do divokého lesa. Klobúk dolu pred ich tvorcami. Dôkladne preverili techniku a pozornosť. Moje 78 cm rajdy sa miestami takmer šúchali o stromy. Technické traverzové traily spolu s výšľapmi aj pekne zrazili priemerku, kde som mal za 2. hodinu pretekov ledva 13 km. Na cca 33. km už bolo 1 000 v. m, moje kríže odpálené, no pomyslenie na kamarátku, ktorá dala deň predtým horský bežecký maratón Cortina trail s podobnou vzdialenosťou, no double prevýšením, mi zakázal vnímať bolesť.

Záverečné boje

…nechýbal pestrý sprievodný program pre celé rodiny a bohatá tombola

Po osviežujúcej trailovej pasáži ešte osviežujúcejší brod a potom už mne známymi cestami až do cieľa. Posledný ostrejší výšľap to vačšina môjho okolia vzdala a tlačili to hore. Spolubojovníci vrátane dvoch junioriek, s ktorými sme sa neustále obiehali, ony v zjazdoch mňa, opatrného tatka a ja ich zasa vo výšľapoch. Toto boli po dlhom čase preteky, kde som ani na chvíľku nestratil nikoho z dohľadu. Nie ako pred týždňom na Stupave, čo som zhruba v polovici pretekov šiel asi 5 km sólo.

Záverečný kilák na dostihovej dráhe sme si nič nedarovali a vysokým tempom boj o lepšie pozície v strede poľa. Jeden Trek Supercaliber ukázal svoju rýchlosť pred mojím trailovým Trekom Fuelom a trhol ma o 4 sekundy, čo mu je odpustené. Moje umiestnenie v lepšej polovici považujem pri účasti drvivej väčšiny klubových jazdcov zo všetkých kútov Slovenska za adekvátne môjmu hobby jazdeniu a hmotnosti mojej mašinky (aj vlastnej ).

Koniec

V cieli fotenie biku, rizotko s Birellom a došuchtanie sa 7 km, 150 v. m do „depa”, kde ma už vítala manželka s deťmi. Ešte raz veľký rešpekt voči organizátorom. Preteky boli súčasne „majstrákmi“ Slovenska v XCM, aj keď moja veková kategória ich mala na dlhej trati, na ktorú som si netrúfol. Celkovým víťazom na dlhej 66 km trati s prevýšením 1 500 metrov sa stal Tomáš Višňovský jazdiaci za tím Českej Sporiteľne v čase lepšom ako ja na strednej a to za 2.40! Víťazkou ženskej dlhej trate je Erika Glajzová z teamu CK Cykloglajza BB s časom 3.23.

Stredná trať bola preletená víťazom Michalom Minárom z domáceho klubu ŠK Topoľčianky za 1.59 a ženskú kategóriu vyhrala juniorka Kristína Tichá z CyS Akadémia Petra Sagana s časom 2.47. Stredná trať mala 46 km s oficiálnym prevýšením 1 150 metrov.

Krátka, 23 km trať s prevýšením necelých 500 metrov bola zdolaná s top časom 50 minút kadetom Lukášom Panáčekom z CyS – Akadémie Petra Sagana a u nežného pohlavia prešprintovala trať za 56 minút Viktória Chladoňová z Trenčína. Na svoje si prišli aj deti v sprievode rodičov v kategórii Family. Tá bola rozdelená na deti do 10 a do 14 rokov. U chlapcov do 10 rokov vyhral Alex Kaškarov z miestneho klubu Topoľčianky s časom 40 minút, z dievčat žala úspech Mančíková Margaréta s časom 58 minút z klubu Stedo Bike Racing. Deti do 14 rokov s „kopcom” energie to dali rýchlejšie. U chlapcov za 32 minút Dário Dušan Lukáč a za dievčatá Sofia Matiesková dokonca o pár sekúnd lepšie, za 31 minút. Klub Velosvet Cycling Team Prievidza má očividne v tíme veľký talent. Kompletné výsledky nájdete na tomto odkaze.

Ako to už na jednotlivých kolách série ŠKODA BIKE OPEN TOUR býva, tak ani tu nechýbal pestrý sprievodný program pre celé rodiny a bohatá tombola. Gratulácie všetkým víťazom a o rok zasa!

Zdroj fotografií: welovecycling.sk
Článok prevzatý z mtbiker.sk

XCO Drozdovo UCI C1 – 2022 2. kolo Slovenského pohára v horskej cyklistike

Minulý víkend náš klub ŠK Topoľčianky spolu so Slovenským Zväzom Cyklistiky organizoval už 7-my ročník XCO pretekov na Drozdove. Tento rok v medzinárodnom rankingu hodnotený ako C1, teda sa da povedať druhá najvyššia trieda po Svetovom pohári a kategórii HC.

Trate v Bike parku na Drozdove považujeme za svoju domácu pôdu keď že mnohí naši pretekári na nich vyrastali a počas posledných ôsmich rokov sme ich každoročne pripravovali na preteky. Takže očakávania na dobré výsledky boli veľké.

Preteky prebiehali dva dni v sobotu 28.5. v mládežníckych a seniorských kategóriách a v nedeľu 29.5. od kategórie kadetov do Elite. Účasť bola famózna ak mame hovoriť o medzinárodných pretekoch tak tak to aj bolo a nie len v kategóriách dospelých ale aj mládežníckych kde kvalitná trať a dobrá konkurencia prilákala pretekárov z Nemecka, Rakúska, Rumunska, Talianska, Čiech, Maďarska, Poľska a po prvý krát sme mali na štarte aj celý tím z Nového Zélandu. Celkovo 400 pretekárov z 83 tímov v desiatich kategóriách.

Na zabezpečení podujatia počas dvoch dní pracovalo 25 regulovčíkov na trati, 10 organizátorov v priestore štartu a na registrácii, 10 rozhodcov so SZC a jeden nominovaný Medzinárodnou cyklistickou Úniou UCI z Chorvátska. Zdravotnú starostlivosť zabezpečovalo 6 zdravotníkov a jeden doktor.

Náš klub mal na štarte 38 pretekárov ktorí sa nenechali zahanbiť a podali super výkony. Spomeniem len tých ktorí sa umiestnili na stupňoch víťazov. Na treťom mieste skončil v kategórii Mini Richard Tkáč a v kategórii Starších žiakov Milan Húsenica, musíme povedať že pred nimi na pódiách stáli už len pretekári z Maďarska a Poľska. Potom sme už mali len prvé miesta a to v kategórii kadetiek Hana Ferejová, v kategórii Mladších žiakov Dušan Lukáč a v kategórii Masters B Luboš Mečiar.

Čo je potešujúce ja aj priebežné poradie klubov XCO Slovenského poháre kde nášmu klubu ŠK Topoľčianky patrí po druhom kole prvé miesto.

Hodnotenie organizácie a trate medzinárodným rozhodcom bolo výborné a dostali sme poďakovania aj od pretekárov ktorým sa páčili nove technické sekcie na trati. Všetci pretekári z Timu Kiwi MTB Collective z Nového Zélandu prišli osobne poďakovať po pretekoch za starostlivosť, super trať a výbornú organizáciu a sľúbili že sa k nám vrátia.

Nakoniec by som chcel poďakovať hlavne našim dobrovoľníkom, teda regulovčíkom, zdravotníkom a rodičom zverencov v našom klube ktorí bez nároku na odmenu pomáhali s organizovaním bez nich by sme to nevedeli v žiadnom prípade zorganizovať.

Tak isto veľké poďakovanie patrí našim partnerom a sponzorom Bike parku Drozdovo, Tribo Športu, Muc offu, Vinárskym závodom Chateau Topoľčianky, firme Birell a Autoextra.

Cyklotúra na Vrchhoru

Pozývame Vás na cyklotúru v sobotu 31.7.2021 na Vrchhoru , kde bude podujatie „Vrchhora ožíva“. Program začína sv. omšou o 11.00, po omši vystúpia sokoliari, folklórny súbor či šermiari.
Zraz bude o 9.00 pred Národným domom v Topoľčianakch. Viac info p. Ožvalda, 0907234198. Tešíme sa na Vás. ?

Reprezentačný výjazd UCI C1 KTM Kamptal Trophy v Rakúsku

Uplynulý víkend dostali naši juniori v rámci rozšíreného tímu reprezentácie možnosť štartovať v Rakúskom Langenloise neďaleko Viedne na XCO pretekoch UCI C1 kategórie.

Cieľom bolo v rámci predpretekovej prípravy po zimnej príprave na pretekoch zistiť ako na tom sme a v niektorých prípadoch aj zabojovať aj o miestenku v reprezentačnom tíme Juniorov v XCO.

Náš tím vyrazil na cestu na novej pre cyklistiku upravenej dodávke, ktorú náš klub získal od firmy MAN. Vedúcim výjazdu bol tréner Juraj Benko, tím pretekárov tvorili Mário Jančo, Timotej Laktiš, Robert Porubský a David Maňkovský. Podporili sme aj kolegov z CKM Poprad a cestoval spolu s nami aj Christián Haas juniorský reprezentant v XCO a cyklokrose.

Večer pred výjazdom sme všetci museli absolvovať AG test, ktorého negatívny výsledok bol podmienkou registrácie na mieste podujatia a podmienkou pre cestovanie po Rakúsku a pre návrat na Slovensko. Vyrážali sme skoro ráno o 3:30. Trať bola v nádhernom prostredí viníc no ráno nás privítalo so zamrznutou traťou a asi troj-centimetrovým snehovým popraškom. Rozjazdenie prebiehalo bez problémov, trať vyzerala byť technicky menej náročná ale špecifická z hľadiska dlhých stúpaní a výzvou bol meniaci sa povrch. Štart pretekov juniorov začínal o 9:30 kedy už sneh na trati nebol a postupne sa povrch menil na blatistý, pripomínajúci cyklokros.

Výsledky pretekov boli pre nášho zverenca Tima Laktiša výborné keď skončil na 14-tom mieste a väčšinu pretekov sa držal pred Christiánom Haasom z Popradu. Na UCI body, ktoré sa udeľujú do 10-teho miesta mu ušli o 1 minútu. Na 31. mieste sa umiestnil “prvoročák“ Robert Porubský a na 33. taktiež “prvoročák“ David Maňkovský, Mário Jančo dostal v prvom kole defekt a preteky nedokončil.

Cesta naspäť bola bez problémov ako členovia reprezentácie s negatívnym AG testom nemusel ísť nik do “Covid – karantény“ a kontrola na hraniciach išla bez problémov. Cieľ pretekov bol splnený na viac než 100%, chalani zistili kde sú v rámci prípravy na súťažnú sezónu a na čom treba ešte v príprave pracovať.

Najväčšie pozitívum bolo následné nominovanie Tima Laktiša do tímu reprezentácie v horskej cyklistike na najbližšie XCO UCI preteky HC kategórie do Talianskeho Nalles a o týždeň neskôr do Rakúskeho Haimingu. Timovi gratulujeme a držíme palce na reprezentačných pretekoch.

ŠK Topoľčianky pokračuje v zlepšovaní, potvrdzujú to aj výsledky CX sezóny 2020

Tento rok asi ako všetko bol aj cyklokros špeciálny. Pre náš klub mala mať sezóna špeciálny charakter. Okrem toho že sme dostali šancu organizovať v sobotu 5.12. Majstrovstvá Slovenska na druhý deň víkendového dvoj-kola CX v Topoľčiankach sme mali schválené medzinárodné Grand Prix Topoľčianky UCI C2. Organizačne a finančne veľmi náročné ale pre nás len ďalšia výzva.

S prípravami sme začali už na jar a cyklokrosový okruh sme vylepšili o niekoľko silových kopcov a pieskové pole, s cieľom mať možnosť celoročne v centre technickej prípravy cyklistiky trénovať aj cyklokros.

K stabilným sponzorom ako Nitriansky Samosprávny Kraj, Tribo Šport, Financie komplet, Hydroservis, Kanvod, Tatran, Muccoff Slovensko pribudli Slovenské ElektrárneHQBC tým pádom bolo všetko ako sa hovorí „ready“.

Druhou výzvou boli naši zverenci. Keď máme majstrák chceme aj pódia a majstra. Sponzori ako TriboŠport a Porostav nám darovali pre našich zverencov dva CX špeciály a dokúpili sme ďalšie tri CX bicykle. Cieľom bolo trénovať v stabilnej CX tíme 16-tich zverencov, v zostave štyria Juniori, traja Kadeti, jedna Kadetka, traja Starší Žiaci, dve Žiačky a štyria Mladší Žiaci.

Príprava bola zložitá a s postupným zavádzaním tvrdších opatreniami a rušením pretekov udržať motiváciu bolo ťažké. Trénovať sme museli v malých skupinách a preteky sme si nahradili menšími skupinovými pretekmi.

A ostalo nám len čakať.

Do Trnavy sme vyrazili v menších skupinách aby sme neriskovali prípadné nakazenie sa väčšej skupiny pretekárov cestou na preteky v prípade pozitívneho prípadu niekoho z tímu. Výsledok všetci negatív a mohlo sa začať pretekať.

Hneď prvý štart nám priniesol v kategórii mladších žiakov kompletné pódium. „Prvoročák“ Duško Lukáč nasledoval starších harcovníkov a na pódiu sa umiestnil za Martinom Stanom a prvým Milanom Húsenicom. V žiačkách výborne jazdila Tiema Fernerová no hlavne Peťa Minárová, ktorej pódium ušlo len o jedno miesto. 

Postupne v starších kategóriách konkurencia rástla a získať lepšie umiestnenia bolo ťažšie. Za zmienku určite stoja výkony Kadeta Michal Minára a Juniora Tima Laktiša ktorí sa umiestnili v medzinárodnej konkurencii prvej desiatke.

Grand Prix Podbrezová pokračovala na druhý deň v podobnom duchu Mladší žiaci zopakovali kompletné pódium, Peťa vylepšila a získala svoje prvé CX pódium a ostatní prirodzene gradovali formu a zlepšovali umiestnenia.

Po dvoch kolách Slovenského pohára náš klub bol na priebežnom druhom mieste čo ešte viac posilnilo nadšenie a motiváciu pripraviť sa na domáci víkend cyklokrosu.

Čas letel rýchlo a Majstrovstvá Slovenska boli tu. Prvý štart na programe bol pre našich mladších žiakov suverénny ako vždy jedine pretekár z Proefekt Košice dokázal s našimi držať tempo a nakoniec obsadil druhé miesto pred Martinom Stanom a za majstrom Slovenska v kategórii mladších žiakov Milanom Húsenicom. Ďalšie pódia sme už nezískali ale všetci zverenci podali super výkony.

V nedeľu na Grand Prix Topoľčianky UCI C2 sme mali na štarte o cca 45 zahraničných pretekárov viac. Tešili sme sa účasti pretekárov z Českej Republiky, Belgicka, Francúzka, Veľkej Británie a Poľska. Pred pretekmi Slovenského pohára sme dali šancu aj našim najmladším zasúťažiť si formou náboru a zmerať si svoje sily na CX trati.

Na tej istej trati ako v sobotu sme sa opäť tešili s komplet pódia v Mladších žiakoch a ďalších UCI bodov našich juniorov.

Ani sme sa nenazdali a CX sezóna bol za nami. Naša najúspešnejšia CX sezóna v ktorej sme získali päť tretích miest vďaka Peti Minárovej, Duškovi Lukáčovi a Martinovi Stanovi, tri druhé získal Martin Stano a štyri prvé miesta včetne titulu majstra Slovenska Milan Húsenica. Zásluhou výborných umiestnení Juniorov Tima Laktiša, Davida Maňkovského, Roba Poriubského a Maria Janča sme získali prvé UCI body v histórii nášho Klubu.

A nakoniec sa môžeme pýšiť spoločným druhým miestom v hodnotení Klubov, kde po minuloročnom piatom mieste sme za sebou nechali všetkých okrem cyklistického klubu z Dohnian.

Takže teraz zregenerovať a ide sa na zimnú prípravu.

Ešte raz veľká vďaka sponzorom, dobrovoľníkom a trénerom ….. a tešíme sa na budúcu sezónu, dúfame že bez korony 🙂

Celkové umiestnenia našich zverencov:

Žiačky:

5. Petra Minárová

7. Time Fernerová

Kadetky:

8. Hana Ferejová

Mladší žiaci:

1. Milan Húsenica

2. Martin Stano

3. Dušan Lukáč

13. Timo Michalík

20. Dominik Ďuran

21. Ondrej Mosný            

23. Peťo Jančo

Starší žiaci:

24. Oliver Ferner

28. Tobias Brojo

35. Matej Biloš

Kadeti:

8. Michal Minár

22. Samuel Ulrich

33. David Šimko

Juniori:

7. Timo Laktiš

11. David Maňkovský

16. Robert Porubsky

22. Mario Jančo

Brigáda na cyklokrosová trati 18.9.2020

ŠK Topoľčianky pozýva na brigádu, kde upravíme trať pre tréningy na cyklokrosovej trati. Po ukončení bude spoločné posedenie, podľa chuti – pizza a opekačka na PUMP TRACKU.

Brigáda sa uskutoční v piatok 18.9.2020, začiatok od 15:30 hod.  

Prineste si so sebou pracovné rukavice, hrable, lopaty, nožnice, fúrik, krovinorez …

Hlavná náplň bude  KOSENIE, čistenie okolia.  Kto môžete prineste si krovinorez. 

Radi by sme pripravili kvalitný podklad aj prostredie pre naše tréningy, no bez pomoci to nejde. Nespoliehajme sa, že v piatok príde niekto druhý, lebo samo sa to nespraví. 

Ak prídeš, potvrď svoju účasť telefonicky, mailom do 16.9.

Tešíme sa na Tvoju účasť

Nočný výjazd na Benát 11.9.2020

 • Športový klub Topoľčianky pozýva všetkých priaznivcov cyklistiky na nočný výjazd na Benát.
 • Akcia sa uskutoční 11.9.2020 (piatok)
 • Zraz je o 18:45 hod. na parkovisku pred hotelom v Topoľčiankach,

odchod na cyklotúru o 19:00 hod.

 • Nezabudni si zobrať svetlo a teplejšie oblečenie.
 • Deti do 15 rokov sa môžu zúčastniť akcie v doprovode dospelej osoby. 

Tešíme sa na tvoju účasť

Info: 0907234198