Žiadosť o podporu

unnamed-6

 

Vážení priatelia, Slovenské elektrárne každoročne podporujú občianske združenia zlepšujúce kvalitu života v regiónoch. V týchto dňoch bolo spustené hlasovanie o poskytnutí grantov pre jednotlivé projekty. Projekty, ktoré získajú v hlasovaní najväčšiu podporu, získavajú grant až do výšky 2500 eur.

 

Týmto vás žiadame o podporu projektu občianskeho združenia Športový klub Topoľčianky v elektronickom hlasovaní.

Športový klub Topoľčianky pripravuje pre deti, mládež a aj všetkých priaznivcov dvoch kolies v našom regióne cyklistickú tréningovú trať. Bude zameraná na jazdu v teréne, kde sa budú nachádzať pasáže medzi stromami, terénne nerovnosti, vlnky, klopené zákruty aj mierne skoky. Tréning na takejto trati je zameraný na posilňovanie celého tela a techniku jazdy. Miesto realizácie je štadión v Topoľčiankach v časti pri dostihovej dráhe. Už sa uskutočnilo viacero brigád dobrovoľníkov z okolia. Bola navezená zemina na spracovanie novej trate. Dokončil sa výrub drevín a odstránenie odpadu. Prostriedky z projektu sa využijú na úpravu terénu do finálnej podoby pomocou stavebných mechanizmov.

Výstavbou areálu sa zlepší tréningový proces, zároveň jeho atraktivita určite prebudí záujem o horskú cyklistiku aj medzi deťmi, ktoré ešte nešportujú a pritiahne cyklistickú verejnosť z okolia. V neposlednom rade bude premenený  zanedbaný, nevyužívaný kus územia na plnohodnotný, zmysluplný priestor pre širokú verejnosť.

Ø  Hlasovať môže široká verejnosť do 9.10.2016, preto budeme radi, ak túto našu výzvu budete šíriť ďalej aj prostredníctvom sociálnych sietí. Prepošlite ju rodine, priateľom a známym, o ktorých si myslíte, že by mali záujem pomôcť.

Ø  Takisto môžete hlasovať ak máte založených viacero mailov. Každý hlas môže rozhodnúť, pridajte sa a hlasujte zo všetkých vašich mailov.

Ďakujeme vám nielen v našom mene, ale aj v mene detí, mládeže a verejnosti, ktorí budú výsledky našej spoločnej snahy a práce využívať.

 

ŠK Topoľčianky

 

Postup pri hlasovaní:

  1. Klikni na tento link:   https://www.seas.sk/ukazte-sa-v-lepsom-svetle
  2. Posuvníkom sa presuň do spodnej časti stránky.
  3. Vyplň tvoje Meno, Priezvisko, Telefón a Mail (povinný je len mail, ale nie je zlé, ak aspoň do jedného mailu uvedieš svoje meno a priezvisko)
  4. Potom vyber zo zoznamu projektov Športový klub Topoľčianky
  5. Dvojitú šípku presuň vpravo (podrž ľavé tlačítko myši na dvojšípke a potiahni doprava)
  6. Klikni na Odoslať.
  7. Na mailovú adresu, ktorú si uviedol/dla, príde potvrdzujúci mail. Niekedy tento mail príde do spamu, tak si ho potom odtiaľ presuňte do doručenej pošty !
  8. Otvor potvrdzujúci mail a klikni na link v ňom
  9. Otvorí sa opäť okno SEAS a hore by sa mal zobraziť oranžový pruh s textom: Váš mail bol overený a uložený do databázy. Až potom bude tvoj hlas zarátaný.
  10. Opäť klikni na link v tejto správe a zahlasuj z ďalších tvojich mailov.

 

postup-pri-hlasovani-1